Biz kimiz?

      

       Aksu gümrük müşavirliği; kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışıyla 15 yıllık Sektörel deneyiminin vermiş olduğu güç ile birlikte 2010 yılında gümrük müşavirliği faaliyetine başlamıştır. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiş olan firmamız  etik değerler çerçevesinde müşteri memnuniyetinden ödün vermeden  Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetleri sunan bir şirket haline gelmiştir.

     Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa , Kocaeli, Mersin, Aydın ve Tekirdağ gibi Türkiye’nin bir çok noktasında  gümrük müşavirliği hizmeti sunabilme imkanına kavuşmuştur.

   AKSU GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; alanlarında uzman gümrük müşavirleri, gümrük müşavir yardımcıları ve çalışanları ile  müşteri talep ve beklentilerini daima kanun, yönetmelik ve  etik değerlere uygun olarak,  amatör ruh ve profesyonel hizmet anlayışı ile karşılamaya odaklanmıştır.

     Züccaciye ve hediyelik eşya sektörü başta olmak üzere  Tekstil, Otomotiv yedek parça, Bilişim, Teknoloji, Otomasyon, Gıda, Kimya, Sağlık,  Kozmetik, İnşaat ve Yapı, Makine, Matbaa, Eğitim ve Mobilya gibi tüm sektörlere ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemi kapsamında sunulan hizmetlerde en son teknolojik alt yapı ve uygulamalar kullanılmaktadır.

OKSB Danışmanlığı
YYS Danışmanlığı